Optické vlákno s bočním vyzařováním Ø: 5,5mm -20÷70°C M-Fibre
Kód: 1330-1005Detailní popis produktu
Optické vlákno s bočním vyzařováním Ø: 5,5mm -20÷70°C M-Fibre| Výrobce | MENTOR |
| Typ příslušenství diod LED | optické vlákno s bočním vyzařováním |
| Průměr | 5.5mm |
| Barva | bílá matná |
| Délka | 1000mm |
| Pracovní teplota | -20...70°C |
| Řada výrobce | M-Fibre |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Světlovody |
|---|---|
| Barevná teplota: | Ostatní |
| Barva světla: | Ostatní |
| Napětí: | Ostatní |
| Pouzdro: | Ostatní |
| Produkt: | Ostatní |
| Průměr (mm): | Ostatní |
| Příkon: | Ostatní |
| Verze: | Ostatní |
| Výrobce: | MENTOR |
| Vyzařovací úhel: | Ostatní |
| Způsob uchycení: | Ostatní |
| Centrální sklad: | Nedostupný |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
