LED zářivka lineární T8, 22W, 3080lm, 4000K, 150cm, sklo
Kód: WT132-ADetailní popis produktu
LED trubicová zářivka T8 je účinné a úsporné řešení pro osvětlení kanceláří, skladů a průmyslových prostor. Se spotřebou 22W poskytuje světelný tok 3080 lm a neutální bílé světlo 4000K.Trubicová zářivka má životnost 20 000 hodin a úhel vyzařování 320° pro rovnoměrné osvětlení bez stínů. Rychlý start (
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED trubice - zářivky |
|---|---|
| EAN: | 8592718040451 |
| Barevná teplota: | 4000K |
| Barva světla: | Denní bílá |
| Délka (mm): | 1500 |
| Napětí: | 230V |
| Příkon: | 22W |
| Světelný tok: | Ostatní |
| Vyzařovací úhel: | Ostatní |
| Centrální sklad: | Nedostupný |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
