Podhledové světlo LED ST481B s PIR čidlem do podhledů, 230V/11W
Kód: T277BDetailní popis produktu
Podhledové světlo LED ST481B s PIR čidlem do podhledů, 230V/11WPraktické LED světlo přisazené vhodné do sádrokartónu nebo minerálních podhledů. <BR/><BR/>**Specifikace:** <BR/>Napájecí napětí: 220-240VAC <BR/>Spotřeba: 11W v aktivním stavu <BR/>Teplota barvy: 4000K (denní bílá)<BR/>Světelný tok: 1200lm <BR/>Osazení: 72x LED<BR/>Detekční úhel: 360° <BR/>Detekční vzdálenost: 6m <BR/>Doba zpoždění: 10sec-15min <BR/>Blokování světlem okolí: <3-2000LUX <BR/>Montážní otvor 120-130mm <BR/>Montážní výška:54mm <BR/>
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Podhledová LED svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8596425139668 |
| Barevná teplota: | 4000K |
| Barva: | bílá |
| Barva světla: | Denní bílá |
| Krytí: | IP20 |
| Napětí: | 230V |
| PIR: | ANO |
| Provedení: | Podhledové |
| Průměr (mm): | 50 |
| Příkon: | 11W |
| Rozměry: | Ostatní |
| Stmívatelná: | Ostatní |
| Světelný tok: | 1200lm |
| Tvar: | Kulaté |
| Typ žárovky: | Ostatní |
| Centrální sklad: | 24 hodin (171 ks) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
