Svítilna: standardní 15h 75lm Ø35x120mm 3W
Kód: P4702_U1Detailní popis produktu
Svítilna: standardní 15h 75lm Ø35x120mm 3W| Výrobce | EMOS |
| Typ svítilny | standardní |
| Materiál tělesa | ABS |
| Životnost | 15h |
| Vnější rozměry | Ø35x120mm |
| Zdroj napájení | 3 baterie 1,5V LR03 (AAA) |
| Výkon | 3W |
| Svítivost | 75lm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítilny a pracovní lampy |
|---|---|
| Napětí: | Ostatní |
| Provedení: | Ruční |
| Výrobce: | EMOS |
| Centrální sklad: | Nedostupný |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
