Zářivková trubice OSRAM lumilux HO 24W/865
Kód: 28845Detailní popis produktu
Patice: G5Barva světla: denní bílá 6500K,
Příkon: 24 W
Výkon: 1600 lm
Délka: 549 mm
Průměr: 16 mm
Životnost: 16000 h
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Trubicové zářivky T8 a T5 |
|---|---|
| EAN: | 4050300591629 |
| Barevná teplota: | 6500K |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Délka (mm): | 549 |
| Odstín: | 865 |
| Patice: | T5 [W2x4,6d] kontrolky |
| Průměr (mm): | 16 |
| Příkon: | 24W |
| Světelný tok: | 1600lm |
| Výrobce: | OSRAM |
| Centrální sklad: | Nedostupný |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
