Žárovka: miniaturní E10 24VDC 100mA Baňka: kulová 2,4W L: 24mm
Kód: LAMP-EK/24/100Detailní popis produktu
Žárovka: miniaturní E10 24VDC 100mA Baňka: kulová 2,4W L: 24mm| Výrobce | BRIGHTMASTER |
| Typ žárovky | miniaturní |
| Druh patice | E10 |
| Jmenovité napětí | 24V DC |
| Jmenovitý proud | 100mA |
| Druh baňky | kulová |
| Výkon | 2.4W |
| Průměr | 11.5mm |
| Délka | 24mm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
