ŽÁROVKA 25W/240V E27 čirá PATRON
Kód: 240-25-E27-CIRADoplňkové parametry
| Kategorie: | Obyčejné žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5941029890010 |
| Barva světla: | Teple bílá |
| Napětí: | 230V |
| Patice: | E27 |
| Proud: | Ostatní |
| Provedení: | čirý |
| Příkon: | 25W |
| Světelný tok: | 225lm |
| Tvar: | Klasická |
| Typ žárovky: | Obyčejné |
| Centrální sklad: | Nedostupný |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
