ŽÁROVKA 60W/230V E27 čirá TESLAMP
Kód: 240-60-E27-CIRADetailní popis produktu
Žárovka TES-LAMP o výkonu 60W v čirém provedení. Napětí žárovky 240V. Životnost 1000 hodin. Průměr 55mm délka 94mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obyčejné žárovky |
|---|---|
| EAN: | 8595557031772 |
| Barevná teplota: | 2700K |
| Barva světla: | Teple bílá |
| Napětí: | 230V |
| Patice: | E27 |
| Proud: | Ostatní |
| Provedení: | čirý |
| Příkon: | 60W |
| Tvar: | Klasická |
| Typ žárovky: | Obyčejné |
| Centrální sklad: | Nedostupný |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
5 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
