Žárovka halogen 12V/10W,patice G4
Kód: K634Související produkty
Detailní popis produktu
Žárovka halogen 12V/10W,patice G4světelný tok 150lm, životnost-2000hod.,chromatičnost 2800K
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Halogenové žárovky |
|---|---|
| EAN: | 8596425107742 |
| Barevná teplota: | 2800K |
| Barva světla: | Teple bílá |
| Napětí: | 12V |
| Odpovídá klasické (W): | 15W |
| Patice: | G4 |
| Proud: | Ostatní |
| Provedení: | čirý |
| Příkon: | 10W |
| Světelný tok: | 150lm |
| Tvar: | Kukuřice - válec |
| Typ žárovky: | Halogenová žárovka |
| Centrální sklad: | 24 hodin (6189 ks) |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
4 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
