žárovka LED 12V 4W BA9s SUPER
Kód: LED192WDetailní popis produktu
velkoplošný 1,5W LED chipvysoký světelný tok, dlouhá životnostzákaz používání na veřejných komunikacíchDoplňkové parametry
| Kategorie: | LED autožárovky |
|---|---|
| Barevná teplota: | 6000K |
| Barva světla: | Studená bílá |
| CANBUS: | Ostatní |
| Délka (mm): | Ostatní |
| Napětí: | 12V |
| Patice: | Ba9s [T4W] - parkovačka, kontrolka |
| Produkt: | LED žárovka |
| Příkon: | 4W |
| Světelný tok: | 320lm |
| Typ žárovky: | LED žárovka |
| Centrální sklad: | 24 hodin (32 ks) |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
