Žárovka LED E14 C35 svíčková, 230V/6W, teplá bílá, Trixline, 3ks
Kód: K370Detailní popis produktu
Žárovka LED E14 C35 svíčková, 230V/6W, teplá bílá, Trixline, 3ksEnergetická třída<BR/>F<BR/>Patice<BR/>E14<BR/>Příkon (W)<BR/>6<BR/>Napájecí napětí (V)<BR/>230<BR/>Stmívatelná<BR/>Ne<BR/>Životnost<BR/>30000 h<BR/>Světelný tok (lm)<BR/>540<BR/>Teplota světla (K)<BR/>2700<BR/>Barva světla<BR/>Teplá bílá<BR/>Úhel svícení (°)<BR/>270<BR/>Výška produktu<BR/>100 mm<BR/>Průměr produktu<BR/>37 mm<BR/>Náhrada za žárovku<BR/>36 - 50 W<BR/>Tvar<BR/>C35<BR/>Světelná účinnost<BR/>61 - 90 lm/W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED žárovky pro domácnost |
|---|---|
| EAN: | 8595118886438 |
| Barevná teplota: | 6000K |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Napětí: | 230V |
| Odpovídá klasické (W): | 25W |
| Patice: | E14 |
| Pouzdro: | 3528 |
| Produkt: | LED žárovka |
| Provedení: | matný |
| Průměr (mm): | 38 |
| Příkon: | 3,5W |
| Stmívatelná: | NE |
| Světelný tok: | 280lm |
| Tvar: | Svíčka |
| Typ žárovky: | LED žárovka |
| Centrální sklad: | 24 hodin (93 ks) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
