Žárovka LED G4 teplá bílá, 12V/2W, 48x SMD3014, silikonový obal
Kód: K493Související produkty
Detailní popis produktu
Žárovka LED G4 teplá bílá, 12V/2W, 48x SMD3014, silikonový obalsvětelný tok 220Lm, bílá teplá 2700K,spotřeba 2W, 48x LED SMD3014, úhel svitu 360st. Napájení 12VAC/DC,rozměry: průmer 13mm, délka 30mm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED žárovky pro domácnost |
|---|---|
| EAN: | 8595118872059 |
| Barevná teplota: | 3000K |
| Barva světla: | Teple bílá |
| Napětí: | 12V |
| Odpovídá klasické (W): | 20W |
| Patice: | G4 |
| Produkt: | LED žárovka |
| Provedení: | Diody |
| Příkon: | 2W |
| Stmívatelná: | NE |
| Světelný tok: | 220lm |
| Tvar: | Kukuřice - válec |
| Centrální sklad: | 24 hodin (97 ks) |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
