Žárovka LED Trixline 8W/230V E14 A50 studená bílá
Kód: K376MDetailní popis produktu
Žárovka LED Trixline 8W/230V E14 A50 studená bíláEnergetická třída<BR/>F<BR/>Patice<BR/>E14<BR/>Příkon (W)<BR/>8<BR/>Napájecí napětí (V)<BR/>230<BR/>Stmívatelná<BR/>Ne<BR/>Životnost<BR/>30000 h<BR/>Světelný tok (lm)<BR/>720<BR/>Teplota světla (K)<BR/>6500<BR/>Barva světla<BR/>Studená bílá<BR/>Úhel svícení (°)<BR/>270<BR/>Výška produktu<BR/>100 mm<BR/>Průměr produktu<BR/>50 mm<BR/>Náhrada za žárovku<BR/>61 - 70 W<BR/>Tvar<BR/>A50<BR/>Světelná účinnost<BR/>61 - 90 lm/W
Doplňkové parametry
| Kategorie: | LED žárovky pro domácnost |
|---|---|
| EAN: | 8595159830056 |
| Barevná teplota: | 6500K |
| Barva světla: | Studená bílá |
| Napětí: | 230V |
| Odpovídá klasické (W): | Ostatní |
| Patice: | E14 |
| Provedení: | matný |
| Příkon: | 9,5W |
| Stmívatelná: | Ostatní |
| Světelný tok: | Ostatní |
| Tvar: | Klasická |
| Centrální sklad: | 24 hodin (99 ks) |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
